Sivas Koltuk Yıkama
Sivas Koltuk Yıkama

Sivas Koltuk Yıkama

 

Zamanımızın çoğunu koltuk ve kanepelerimizde geçirdiğimizden dolayı kıyafetlerimiz üzerindeki kir ve vücudumuzdan bulaşan yağ her defasında koltuk yüzeyine değerek zamanla lekelerin oluşmasına neden olur. Kanepe ve koltuklarımızı düzenli olarak temizlemeliyiz.


Koltuk yüzeyindeki sakız, çikolata, tükenmez kalem gibi lekeleri çıkarmak için lekeli bölgeye endüstriyel şampuanlarımız uygulamamız yeterlidir. İlk seferde yeterli gelmeyen uygulamalarda, birden fazla işlem tekrar uygulanarak olumlu sonuç almak mümkündür.


Özellikle, yıpranmış ve artık değişmesi gereken koltuklarınızda kullanılan ekipmanın kalitesi önemlidir. Plastik ekipmanlar, taşıma esnasında kırılabilir veya görünmez çatlaklar oluşabilir. Bu ekipmanların koltuk yüzeyine uygulanması esnasında, hali hazırda yırtılmaya müsait olan kumaşınız oluşmuş olan çatlak veya kırık ekipmana takılıp yırtılabilir. Paslanmaz çelikten oluşan ekipmanlarımız kesinlikle darbe sonrası çapak yapmaz, sadece ezilir ve kullanım esnasında kumaşa zarar vermez.

 

 

Bu site, Sitesepeti ve Solido Grup güvencesi ile hazırlanmıştır. Copyright © 2014